STRÁNKY JSOU MOMENTÁLNĚ V ÚDRŽBĚ
Aktualizujeme pro Vás obsah a na podzim 2018 připravujeme novinku
Workshopy a přednášky pro Váš osobní a osobnostní rozvoj

E-mailový marketing | e-mailing je efektivní nástroj přímého marketingu s nízkými náklady, vysokou flexibilitou, jednoduchou formou testování úspěšnosti,  měřitelností a vyhodnocování úspěchu kampaní.

Jedná se o cílené automatické rozesílání e-mailů na konkrétní e-mailové adresy příjemců s rozličným obsahem - od pravidelných newslwtterů, informací o novém výrobku nebo službě, poděkování za nákup, rozesílání pozvánek, akčních letáků a nabídek, upozornění na novinky na webu a spousty dalších možností.

Pravidelnou komunikací se zákazníky pomocí e-mailingu si udržujete povědomí o své firmě a značce a budujete si tak pevné postavení na trhu.

V České republice je e-mailing posuzován jako reklamní sdělení zaslané e-mailem a je regulované / řízené zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti.

Odborně zpracovaný E-mailový marketing a jeho efektivní správa  =  vysoce účinný nástroj pro udržení povědomí na trhu o Vaší firmě, úspěšné budování Vaší značky a udržování a rozšiřování okruhu zákazníků.

Další související služby:

SEO - optimalizace www pro vyhlédavače

ZPĚT na ONLINE MARKETING

 

 

 

Kdo Jsem

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz