STRÁNKY JSOU MOMENTÁLNĚ V ÚDRŽBĚ
Aktualizujeme pro Vás obsah a na podzim 2018 připravujeme novinku
Workshopy a přednášky pro Váš osobní a osobnostní rozvoj

Remarketing je vysoce efektivní nástroj pro několikanásobné zvýšení počtu uživatelů, kteří se vracejí na Vaši webovou prezentace a tím např. i zvýšení počtu objednávek.

Pomocí Remarketingu můžete např. velice rychle informovat o novém výrobku, akční nabídce nebo slevě, nebo cíleně informovat uživatele po určitém časovém úseku, aby opět nakoupili.

Je to ten nástroj, který zařízuje "pronásledování" reklamy z webů, které jste navštívili, na webech, které si právě prohlížíte.

Remarketing /Google/ nebo Retargeting /Seznam/ umí mnohem více, a při jeho správném a účelném využití Vám přinese extrémní nárůst návštěvníků Vašeho webu či e-shopu, a tím i zvýšení např. počtu registrací, objednávek atp.

Nabízíme správné používání Remarketingu - navýšení počtu vracejících se uživatelů na Váš web  =>  více objednávek  =  Vaše prosperita.

Další související služby

PPC reklama

SEO - optimalizace www pro vyhledávače

ZPĚT na ONLINE MARKETING

Kdo Jsem

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz