STRÁNKY JSOU MOMENTÁLNĚ V ÚDRŽBĚ
Aktualizujeme pro Vás obsah a na podzim 2018 připravujeme novinku
Workshopy a přednášky pro Váš osobní a osobnostní rozvoj

Oslovte zákazníky prostřednictvím PPC reklamy nejen textovými inzeráty, ale i reklamními bannery či Vaší video prezentací!

PPC reklama už není jen o textovém inzerátu ve vyhledávačích. Umí spoustu úžasných věcí, které se neustále rozvíjejí a Vám pomohou k prosperitě.

Není to už jen klíčových slovech, ale o celkovém plánu, nastavení PPC reklamy a její efektivní správě. Je to o personalizaci a automatizaci PPC kampaní a využívání jejich marketingových možností.

Kampaně můžete přesně cílit např. podle zájmu, oboru či pohlaví uživatelů, jejich jazyku či zvyklostem. Reklamy či inzerci můžete umístit pouze na vybrané partnerské weby, časově je omezit či cílit přesně na daný region či oblast v okolí Vaší firmy, a to nejen v ČR, ale v celém světě.

Je to i produktových inzerátech, zobrazovaných na Google - Nákupy nebo Zbozi.cz. Kromě automatických aktualizací stavu skladu nebo ceny zboží dokáží i časový odpočet do skončení akce a spoustu dalších vysoce efektivních funkcí.

Odborná a efektivní správa PPC reklamy  =  vysoce účinný online marketingový nástroj pro Váš úspěch, efektivitu a prosperitu.

 

Další související služby

Remarketing AdWords - dynamický a Retargeting Sklik

SEO - optimalizace www pro vyhledávače

ZPĚT na ONLINE MARKETING

 

Kdo Jsem

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz