Mělo by zde být spíše o mně

zlatko stepina
 Jsem obyčejný člověk jako Vy. Mám za sebou 26letou praxi v obchodní činnosti i managementu, a s tím spojené postupy a metody jak s klasickým marketingem, tak v posledním roce i intenzívní studium a praxi v online marketingu.

Zastávám tradiční marketingové postupy, ale tyto spojuji s nástrojem 21.století - internetem a digitální technikou.
Bez tohoto spojení nelze v současné době uspět, dlouhodobě prosperovat a udržet se na trhu.

Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy, odborníky a experty, především v oblasti online marketingu, školení a rozvoje managementu. Jsou to lidé z praxe, ale i dlouholetý kamarád, profesorem na VUT Brno FP, který přednáší na vysokých školách a univerzitách nejen v ČR, ale i po světě.

Spojuji praxi s teorií a nejnovějšími trendy a vždy hledám a nabízím to nejlepší individuální řešení.

"Když se do nečeho pustím, tak to dělám naplno, s vervou a dotahuji to do konce. Jsem detailista (asi pozústatek z mé železniční modelářské činnosti). Dělám vše tak, abych se k tomu nemusel za čas vracet znovu, opravovat a pochopili to i ostatní. Občas je to na škodu, ale vím, že vše co udělám, je precizní. Obchod a veškeré činnosti s ním spojené, mám moc rád. Miluji velké výzvy a jejich dotažení do konce."

 Zobrazit profil uživatele Zlatko Štěpina na LinkedIn Zobrazit můj profil na Linkedin

Kdo Jsem - patička

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz