sedici zen 15 22 72
 
Každý můžeme mít všechno, co si přejeme. Stačí udělat jen pár krůčků: "Změnit své myšlení. Přiznat si, že mimo tělo a mysl máme i Duši. Naše nejvyšší Já."
Pečovat a rozvíjet ji. Stejně jako tělo a mysl.

Tím najdeme naši skutečnou cestu života, své Bytí a ne jen živobytí.Pomůže nám to překonat životní překážky, naše strachy, uzdravovat tělo.Rozjasní se nám život a budeme mít úsměv na tváři i za deště.

Svoji cestu si tvoříme sami, a tím si vytváříme svůj život. Racionální myslí Západní civilizace jsem si to neuvědomoval. Až když jsem málem umřel a znovu se učil používat mozek a mluvit, pochopil jsem…

Já vám pomáhám najít správný směr života. A přiznat si ho. Zda tudy půjdete, je jen na vás.Vesmír je nekonečný Zdroj pro všechny a všeho, co si přejeme.

Dobré zaměstnání, báječnou kariéru. Větší sebedůvěru a sebevědomí. Prosperující živnost nebo úspěšnou firmu.Fungují vztahy, krásný dům, vysněné auto nebo peníze…  Šťastnější a radostnější život s úsměvem na tváři každý den.

Já znám cestu a směr k tomuto Zdroji. Budu šťastnější v životě, když ho budu s Vámi sdílet.
Pomáhat vám ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.
 
 
Musíte být ochotni být sami sebou.
Být odhodláni vést svůj život založený na lásce a příjímání sebe sama.
Nikoli na strachu a snaze potěšit druhé.

Jedině změna myšlení a vnímání pocitů vám pomůže.


PŘEDNÁŠKY

WORKSHOPY

KOUČOVÁNÍ

Kdo jsem

Žiji tady a teď. V přítomném okamžiku. Přináší mi Bohatství, Radost, Štěstí, Úspěch, Peníze. Každý můžeme mít, co si přejeme, co chceme. Stačí udělat hlavní věc: Začít žít v přítomosti. Nežít v minulosti „Co kdyby…“, ani v budoucnosti „Až budu …“.
Nabízím Vám pomoc a podporu. Aby jste se to naučili, jako já.

Kontakt

+420 608 844 006

zlatko@zlatko.cz

www.zlatko.cz