STRÁNKY JSOU MOMENTÁLNĚ V ÚDRŽBĚ
Aktualizujeme pro Vás obsah a na podzim 2018 připravujeme novinku
Workshopy a přednášky pro Váš osobní a osobnostní rozvoj

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

SEO jsou postupy, změny a doplnění webových stránek tak, aby byli lépe dohledatelné ve vyhledávačích.

SEO - Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače. Je to nutný postup pro kvalitní online marketing a zvýšení prosperity a úspěchu webových prezentací. Jsou to postupy, změny a doplnění webových stránek tak, aby byli lépe dohledatelné ve vyhledávačích.

Hlavním cílem SEO je dosáhnout co nejlepších výsledků ve vyhledávání na základě klíčových slov ve vyhledávačích (nejčastěji Seznam a Google) - zobrazení odkazu na Vaši webovou prezentaci na prvních místech => nejčastěji zobrazované a viditelné, a tím i nejnavštěvovanější.
Díky tomu pak získáváte i cílené návštěvy a více např. objednávek. 

Vyhledávače jsou jen stroje, které naprogramovali lidé, ale každý vyhledávač pracuje trochu jinak a jejich přesné algoritmy jsou utajované.

Tzv. roboti - vyhledávače - vyhodnocují a pracují především s relevatností (odpovídajícímu významu) tzv. klíčových slov, ale také struktuře webu, počtu odkazů, označení nadpisů nebo vnitřním popisům na webu atd.

Provedeme audit Vaší webové prezentace, návrh na změny, které i zrealizujme.  CHCI SCHŮZKU
 
Další otázky a odpovědi

Klíčová slova - co jsou ?

Návod jak používat klíčová slova v SEO pro tvorbu nadpisů a článků


Nenašli jste odpověď ? Napište nám

Kdo Jsem

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz