STRÁNKY JSOU MOMENTÁLNĚ V ÚDRŽBĚ
Aktualizujeme pro Vás obsah a na podzim 2018 připravujeme novinku
Workshopy a přednášky pro Váš osobní a osobnostní rozvoj

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Klíčová slova jsou výrazy, které by zákazník použil k tomu, aby našel Váš web nebo PPC reklamu.

Jsou to jednoslovné nebo víceslovné výrazy, které mají vypovídající význam o Vaši nabídce (výrobků, služeb atp.).

Tato klíčová slova (dále jen "KS") by se měla přiměřeně opakovat v různých tvarech a frázích v nadpisech stránek webu, jednotlivých článcích i v tzv. Description - "vnitřním popisu webu". Jsou nedílnou součástí SEO.
Každý robot - vyhledávač se chová trochu jinak. Některého nezajímá diakritika či dokonce si umí slova zaměnit za synonyma, a některý se striktně drží přesně zadané frázi.
 
Př. jako KS budu mít "dešťový svod"
První vyhledávač mi najde relevatní výsledky, ikdyž zadám do vyhledávače např. "destový svod", "destové svody", "deštový svod" apod.
Druhý vyhledávač mi najde relevatní výsledky pouze na "dešťový svod". Pokud zadán KS špatně, tak najde nejblíže blízké správnému slovu a nabídneme dotaz, zda jsem nemyslel "dešťový svod".

 Pro vyhledávání webu je důležité, zadání klíčových slov vždy se správnou diakritikou, se správnými velkými a malými písmeny.

Klíčová slova jsou také VELMI důlžeitá pro PPC reklamu. U některých poskytovatelů je proto nutné, aby se do seznamu KS, na které se má PPC reklama spouštět, uvedli i formulace se špatnou nebo nedostatečnou diakritikou, tak jak to mohou zadat vyhledávající zákazníci.
 
 

Nenašli jste odpověď ? Napište nám

Kdo Jsem

Univerzální odborník s dlouholetou praxí v obchodní činnosti, marketingu a managementu, napříč různými obory. Neumím vše, proto spolupracuji s dalšími kolegy a experty. Používám tradiční marketingové (nejen) postupy, společně s nástrojem 21.století – internetem a digitální technikou. Spojuji praxi s teorií a vždy hledám to nejlepší individuální řešení.

Kontakt

+ 420 608 844 006

info@zlatko.cz

www.zlatko.cz